The Originals - Season 1 - Synopsis

1x22 From a Cradle to a Grave

11. května 2014 v 9:51 | Eve
MATKA A DÍTĚ V OHROŽENÍ - Jak se blíží datum narození dítěte , Klaus a Elijah se pouštějí do pátrání po Hayley , zatímco je Hayley sama odhodlána udělat vše pro to, aby bylo její nenarozené dítě v bezpečí a daleko od čarodějnic . Francesca má setkání s Oliverem a Jacksonem o budoucnosti vlkodlaků v New Orleans . V důsledku překvapivého útoku na Marcela a jeho alianci upírů, Davina a Cami se připojují k plánu zničit Klause . A nakonec v zoufalé potřebě chránit pro něj to nejdůležitější , Klaus udělá srdcervoucí rozhodnutí .

1x21 The Battle of New Orleans

9. května 2014 v 22:07 | Eve
KREV JE VE VZDUCHU - Klaus (Joseph Morgan) a Elijah (Daniel Gillies) přijmou plán pro sbírání posvátných kamenů pro Genevieve (guest star Elyse Levesque) která se chstá navždy změnit osud Hayley (Phoebe Tonkin) a vlkodlačí komunity. Když si uvědomí, žeKlausův plán povede k zničení všech upírů ve Francouzské čtvrti, Marcel (Charles Michael Davis) shromáždí armádu k svržení vlády Mikaelsonů a chce se opět stát vládcemNew Orleans. Davina (Danielle Campbell) varuje Joshe (Steven Krueger) ať opustí město,když se nucena učinit důležité rozhodnutí, které změní válku. Mezitím Francesca (Peta Sargent) ohrožuje Cami (Leah Pipes), která se snaží rozluštit kod, který vede k překvapivému odhalení mezi rakcemi města.

1x20 A Closer Walk with Thee

9. května 2014 v 17:25 | Eve
OSLAVA ŽIVOTA - Hayley překvapivě konfrontuje nepřítele, když se ona a její nenarozené dítě dostanou do nebezpečí při oslavě a počest padlého člena komunity. Ve snaze ušetřit Hayley, Klaus a Elijah požádají o pomoc Genevieve, která se snaží držet kontrolu na Davinou a dalšími mladými čarodějkami. Cami řekne Marcelovi, že Francesca je odhodlaná najít tajemný klíč, který může odemknout rodinné tajemství. Mezitím, co Klaus trpí nočními můrami svého otce Mikaela, je nucen zkoumat napjatý vztah s jeho vlastním adoptivním synem Marcelem.

1x19 An Unblinking Death

9. května 2014 v 17:24
BOD ZLOMU - V zoufalé snaze pomoci Kieranovi - Cami trvá na netradičních metodách co vede k násilné eskapádě. Pak jak se Elijah a Klaus neshodnou na nejlepším způsobu jak se vyrovnat s Půlměsíčního vlkodlaky, Elijah si udělá výlet do zátoky, kde je svědkem strašlivého výbuchu, který přidá na nenávisti a nedůvěře mezi komunitami. Zatímco Jackson a Elijah mají plné ruce práce se záchranou zraněných, Hayley se dozví něco překvapivé o minulosti její rodiny od Marcela.

1x18 The Big Uneasy

9. května 2014 v 17:23
SVÁTEK POŽEHNÁNÍ - Genevieve žádá Elijaha , aby mohl její sabat oslavit veřejně tradiční svátek , kde členové komunity nabízejí dary čarodějnicím výměnou za jejich požehnání . Monique a Genevieve nesouhlasí s tím co od nich předkové požadují a Genevieve odhalí svůj plán na vybudování lepší kouzelnické síly. Když Elijah zaměřuje svou pozornost na obnovení jejich domu do jeho původní zašlé slávy , Klaus ho obviní , že jen dělá dojem na Hayley . Dále Klaus uvádí do pohybu plán na nalezení Cary ( hostující hvězda Jesse Boyd ) , vlkodlaka z jeho vlastní linie a posílá ho najít chybějící kousek rodinné historie . Marcel zasvěcuje Thierriho do jeho nového plánu na obnovu své moci, ale Diego má své vlastní představy o budoucnosti . Na svátek Požehnání využije Genevieve a Monique obřad jako lekci Davit , ale Klaus zasáhne a dává Davi překvapivě důležitý dar. Zatímco Hayley se snaží rozhodnout , kam patří její loajalita , obřad vyústí do násilí.

1x17 Moon Over Burbon Street

9. května 2014 v 17:22

NEPŘIROZENÉ TAJEMSTVÍ - Pote co obvinili Klause , kvuli tomu , že nic nedělám , když se kontrola nad jejich ctvrty rozpadla , se Elijah rozhodl Vzít věci do vlastních rukou . Dostane zajímavou nabídku pomoci od Francesco ( hostující hvězda Peta Sergeant ) , od krásné ženy z velmi mocné rodiny z New Orleans . Ve snaží spojit Valčić skupiny Ve městě dohromady, pořádá rodina Mikaelsonových extravagantní párty, kde nabídne Klaus Jacksonovi ( hostující hvězda Nathan Parsons ) lákavou dohodu . Elijah a Hayley spolu tančí pokud překvapivě konci přichází vášnivý boj. Na závěr , přestože Marcel pracuje Na své nové cestě k moci , nadále pomáhat Cami vyrovnat se s tragédií Jejího strýce Kieran .

1x16 Farewell to Storyville

9. května 2014 v 17:20

V PASTI V MĚSTĚ MRTVÝCH - Když se Klaus stále zlobí na Rebeku je Elijah určen jako Rebečin ochránce , přičemž tři z nich jsou uvězněni v Městě mrtvých na hřbitově pomocí hraničního kouzla od čarodějnice . Klaus a Rebekah se obviňují pokud Elijah neodhalí tajemství z rodinné minulosti . Mezitím se Marcel snaží osvobodit Rebeku , nakonec je však nucen uzavřít dohodu s Genevieve . Nakonec Hayley a Rebeku spojí starost o Hayleyno nenarozené dítě .

1x15 Le Grand Guignol

9. května 2014 v 17:20

NOC V OPEŘE - V sérii záběrů do minulosti do roku 1919 se Klaus otevírá Cami a odhaluje podrobnosti oo ničivém tajemství Rebeky a Marcela, které před ním tajili. Elijah utvoří nepravděpodobné spojenectví s Monique a žádá ji o pomoc při hledání Sabine. Jinde je Thierry neochotný zapojit se do Marcelová a Rebeky verbování, aby mohli zabít čarodějnice. Mezitím v zátoce je Hayley na konci s rozumem a drží Sabine jako rukojmí ve snaze získat informace o zvrácení kletby vlkodlaků z jejího klanu.

1x14 Long way back from hell

9. května 2014 v 17:19

REBEKU DOŽENE JEJÍ MINULOST - Když si Rebekah (Claire Holt) probere v sanatoriu ve kterém v roce 1919 pracovala, uvědomí si, že čarodějka jménem Genevieve ( Elyse Levesque) se vrátila, aby se ji pomstila a odhalila temné tajemství, které by mohlo Rebeku zničit.Rozrušený Elijah (Daniel Gillies) se obrátí na Marcela (Charles Michael Davis) a Hayley (Phoebe Tonkin) pro pomoc, když jedno jeho rozhodnutí vystaví Klause (Joseph Morgan) a Rebeku nebezpečí. S časem, který je proti nim si Marcel uvědomí, že zná cenné informace, které by je mohli dovést ke Klausovi a Rebece.

1x13 Crescent City

9. května 2014 v 17:18

NEČEKANÍ NÁVŠTĚVNÍCI - Na znovutevření kostela svaté Anny se otec Kieran ocitá ve velkém množství problémů, když se pohádá s čarodějkou z jeho minulosti. Marcel a Rebekah mají stále větší obavy, když znovuobjeví někoho, koho kdysi znali, a hrozí, že odhalí tajemmství ktero drželi pohřbené téměř století. Někde jinde, Sophie je šokovánam objevem na hřbitově, ale brzo si uvědomí, že věci nemusí být tak, jak se zdají. Při blížícím se úplňku, Hayley nechá Rebekah při jejím plánu uspořádat párty pro její vlkodlačí klan, ale věci naberou nebezpečný obrat, když přichází nezvaní hosté. Mezitím, Cami je rozpolcená, když dělá složité rozhodnutí zahrnující bezpečí otce Kierana a Elijah se ocitne tváří v tvář scému vlastnímu dilema, když si musí vybrat mezi Hayley a jeho sourozenci. Nakonec, když jeden z jeho plánu selhává, Klaus dělá v Cauldronu drastické kroky, což má za následek nebezpčné důsledky, které ovlivňují všechny zúčastněné.
 
 

Reklama