Květen 2014

Follow Phoebe’s official Facebook page!

29. května 2014 v 18:51 | Posted by: Eve |  Phoebe Tonkin - News
Phoebe Tonkin byla velice nespokojená s novým twitterem, proto se rozhodla vykašlat se na twitter a založit si oficiální facebookovou stránku, kde přidává svoje fotky a prostě všecko možné! Like jí můžete zdát na tomto odkazu. Díky této stránce jsme se navíc dozvěděli, že Phoebe odjíždí za dva dny do Londýna, nemáte tam někdo taky cestu? :)

The Originals - Bite Me, I'm Famous 2 - Photos

27. května 2014 v 13:54 | Posted by: Eve |  The Originals - News
Mám tu pro vás slibované fotky z "Bite Me, I'm Famous" v Paříži, kde The Originals získali svůj panel. Veškeré fotky z panelu i osobní z Paříže a s fanoušky jsem naházela sem do jednoho článku - tak se v tom snad vyznáte. Fotky jsou úžasné, strašně doufám že se do The Originals připojí Kol♥. Zajímavosti a spoilery z panelu Claire & Charlese najdete zde.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Originals - Bite Me, I'm Famous 2 - Panel with Charles & Rebekah

26. května 2014 v 19:21 | Posted by: Eve
O víkendu se konal druhý ročník akce "Bite Me, I'm Famous". A právě TVD & T-O získalo své panely. Z našeho castu se objevila Claire Holt (Rebekah), Charles Michael Davis (Marcel), Phoebe Tonkin (Hayley) a Daniel Gillies (Elijah). Přináším vám pár informací z panelu Claire & Charlese. Fotky přidám později.
- Rebekah & Hope se ve druhé sérii vrátí.
- Fanoušek se Claire zeptal, jak reagovala na to, že se Rebekah bude starat o Hope: "Byla jsem strašně šťastná. Vždycky chtěla rodinu a vždycky chtěla péct dorty a sušenky."
- Charles nazval Claire královnou.
- Claire doufá, že se objeví v 6. sérii The Vampire Diaries.
- Charles: "Zatím jsme natočili první 3 epizody 2. série a objevují se tam některé TVD postavy."
- Pokud by mohli hrát jakoukoliv jinou postavu v jiném seriálu, Claire by chtěla být Arya Stark z Game of Thornes a Charles by chtěl hrát Schmindta z New Girl.
- Charles: "Všichni děkují Rebece za to, že si vzala dítě, ale kdo to dítě zachránil?"
- Charles: "Jakákoliv postava kromě Klause by se v téhle show měla bát."
- Kdyby mohli být kdokoliv jiný z TVD nebo TO, Charles by chtěl být Elijah a Claire - Hope.
- Claire řekla, že Rebekah miluje Matta & Marcela.
- Charles řekl, že 75 % ze sebe dává do jeho postavy v The Originals.
- Charlesova oblíbená postava je Rebekah, Claire má nejraději babču Bonnie.
- Jaká je vaše nejoblíbenější scéna s Josephem? Claire: "Je jich tolik. On je úžasný.", Charles: "Všechny. Těším se na každou scénu s ním."
- Fanoušek se Claire zeptal, jestli by si vybrala spíš Mystic Falls nebo New Orleans: "Nemohla bych opustit New Orleans, protože tam mám rodinu. Ale kvůli mému fotbalistovi miluju Mystic Falls."
- Charles si myslí že Paříž je romantická.
- Oblíbená scéna Claire z The Originals jsou její halucinace v sanatoriu.

The Originals - The CW Upfronts 2014

23. května 2014 v 21:22 | Posted by: Eve |  The Originals - News
Dne 15. května se konali Upfronts televizní stanice CW. Na této akci samozřejmě nemohl chybět ani cast The Originals, ukázali se Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Daniell Gillies a Joseph Morgan. Všichni jsou skvělí!:33
image host image host image host image host image host

The Originals - 2x01-03 TBA - Behind the Scenes

23. května 2014 v 19:43 | Posted by: Eve |  The Originals - Season 2 - Behind the Scenes
Kvůli tomu, že Daniel Gillies bude v létě točit kanadský seriál Saving Hope, první tři epizody 2. série The Originals se už dali do pohybu a natáčí se! Mám tu pro vás tedy první fotky z natáčení druhé série! Už můžeme vidět Daniela Sharmana, který bude hrát Kaleba. Je úžasnej! :3
image host image host image host image host image host

The Originals - Who will be Hayley's Teacher?

23. května 2014 v 19:23 | Posted by: Eve
Jsem nadšená, když můžu vidět Hayley jako hybrida v The Originals. Nějáká šance že se Elijah stane jejím upířím učitelem?
Nejsi sama; Phoebe Tonkin je nadšená z její nové role. "Jsem tak nadšená, už mám špičáky" říká Tonkin TVLine. "Vždycky jsem chtěla hrát upíra, takže jsem byla nadšená". Pokud jde o, kdo z těch pijavic v jejím životě jí ukáže, jak používat tesáky, Phoebe je opatrná, aby nevysazovala Haylijah přílíš do našich hlav. "Bude to zajímavé sledovat. Možná by si s Klausem mohla vytvořit nečekané přátelství".

The Originals - About Hayley and Haylijah

23. května 2014 v 19:17 | Posted by: Eve
Finále The Originals bylo dokonalé a konečně ukázalo všechny ty úžasné scény s Hayley, na které jsem tak dlouho čekala! Co dalšího se plánuje na vlkodlačí mamču?
Hayley čekají ve druhé sérii temné obraty, varuje Phoebe Toinkin. "Budeme vidět velmi rozbitou a velmi ztracenou Hayley. Ona neví kdo je. Nejenže neví, odkud pochází, ani neví kým právě je. Je to smutné a srdcervoucí." A víte co temnota znamená? Nedostatek líbání! "Ne!" řekla se smíchem Phoebe, když jsme se jí ptali, jestli se bude i nadále muchlovat s Daniellem Gilliesem (Právě natáčí první tři epizody).

The Originals - Season 2 - Marketing Poster

18. května 2014 v 15:21 | Britt. |  The Originals - News
Objevil se reklamní plakát pro druhou sérii The Originals. Je na něm samozřejmě Klaus, Hayley, Elijah
a Marcel. Plakát podle mě velmi povedený, už se moc těším na druhou sérii :)
B9LZ335o

The 2014 CW First Look

18. května 2014 v 12:47 | Britt. |  The Originals - Videos
Jak už víme, The Originals se přesouvají na nový vysílací čas a to tedy z úterý na pondělí. Stanice CW vydala nové promo, kde můžeme nahlédnout do nových vysílacích časů a seznamuje nás se seriály, které tedy uvidíme na vysílacím pořádku od podzimu. Na videu je několik scén z The Original, tak mrkněte :)

The Originals Moved to Monday

15. května 2014 v 16:31 | Eve |  The Originals - News
Dnes se konají UPFRONTS, to je den, kdy stanice odhalí svůj vysílací plán na příští rok. The Originals se vrací na podzim, v novém vysílacím dni - v pondělí od 20:00. Za T-O poběží novinka Jane the Virgin. Uvidíme, jak si T-O povede!